Synology Rail Kit RKS-02 for Synology Rackmount servers
- TootjadSynology
- Mudel: RKS-02
- Saadavus: 5
-
157€
Synology Rail Kit RKS-02 for Synology Rackmount servers
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 860 mm |
| Brutokaal | 3.9 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 95 mm |
| Brutolaius (mm) | 68 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth master carton | 880 mm |
| Gross height master carton | 160 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0055556 m |
| Muud funktsioonid | Mount post width must be equal to or greater than 450 mm Panel width must be equal to or greater than 480 mm Rack mounting depth: 610 mm to 890 mm Rack mounting hole support: Square hole: at least 9.5 mm x 9.5 mm and Round hole: at least 7.1 mm |
| Net weight master carton | 23.4 kg |
| Netokaal | 3.32 kg |
| Paber/Papp | 580 g |
| Producer product family | Rail Kit RKS-02 for Synology Rackmount servers |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.58 kg |
| Tare weight master carton | 0.79 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: synology rail kit rks-02 for synology rackmount servers, rks-02, synology, kettamassiivid

